header-image

مدیریت متمرکز و یکپارچه آموزش سازمان

سامانه یکپارچه مدیریت آموزش

سامانه یکپارچه مدیریت آموزش

موسسه کهکشان نور

کهکشان نور مفتخر است که با بیش از دو دهه فعالیت آموزشی، در کنار پرورش نیروهای جوان و ماهر برای معرفی به بازار کار، سرویس ها و خدمات آموزشی خود را به سازمان های متعددی هم ارایه کرده است که این رقم تا به امروز از مرز 600 مشتری سازمانی فراتر رفته است.
موسسه کهکشان نور

دوره های آموزشی اختصاصی

سازمان ها بر اساس سطح مهارت و توانمندی کارکنان خود نیاز به آموزش ویژه‌ای دارند که گاها این آموزش ها در چارچوب دوره های آموزشی استاندارد نمی گنجد. مشاوران زبده کهکشان در کنار تیم آموزشی و اساتیدی مجرب با بررسی دقیق، نیازهای هر سازمان را شناسایی کرده و متناسب با آن سرفصل های آموزشی موردنظر را ارائه می کنند. آموزش‌های کهکشانی تنها به حوزه‌های تخصصی مانند امنیت، شبکه یا برنامه نویسی محدود نمی‌شود بلکه انواع آموزش‌های مرتبط با مهارت‌های نرم افزاری، اصول کار تیمی، مهارت‌های مدیریتی و سایر آموزش‌هایی که به افزایش بهره‌وری سازمان‌ها کمک می‌کند را ارایه می‌دهد. لازم به ذکر است موسسه کهکشان نور، تمامی مجوزهای لازم برای ارایه آموزش‌های تخصصی فناوری اطلاعات در کشور را از مراجع ذی‌ربط کسب کرده است، از این رو علاوه بر سازمان‌های خصوصی، ارگان‌ها و نهادهای دولتی هم می‌توانند از خدمات آموزشی و مهارت‌افزایی که این موسسه مورد تایید مرکز مدیریت و راهبردی افتا است، استفاده کنند.

شیوه ارائه خدمات

کهکشان نور با فراهم کردن لابراتوارهای پیشرفته همواره تلاش کرده است شرایط آیده‌آلی را برای آموزش‌های تئوری و عملی فراهم کند. اما از آنجایی که برخی سازمان‌ها ترجیح می‌دهند آموزش کارکنان خود را در محل سازمان و بر بستر زیرساخت‌های واقعی خود ارایه کنند؛ این امکان فراهم است که آموزش‌های تخصصی و فنی با همان کیفیت در محل سازمان‌ها برگزار شود. بر این اساس مشتریان می‌توانند پس از دریافت مشاوره‌های لازم از کارشناسان و کادر آموزشی مجرب کهکشان، محیط خود را برای اجرای سناریوهای واقعی آماده‌سازی کنند. علاوه ‌بر این سازمان‌هایی که تمایل به آموزش الکترونیکی دارند می‌توانند از آموزش‌های ویدیویی ضبط شده در استودیوهای تخصصی کهکشان استفاده کنند. توزیع محتواهای الکترونیکی و وبینارهای آنلاین هم می‌تواند بر بستر سرویس آموزش الکترونیکی کهکشان صورت بپذیرد و هم امکان یکپارچه‌سازی این محتواها با بستر LMS های اختصاصی سازمانی وجود خواهد داشت.

سند راهبردی آموزش

آموزش، محدود به برگزاری یک دوره آموزشی یا یک فعالیت کوتاه مدت نیست؛ بلکه یک فرآیند مداوم و پیوسته است که باید بر اساس استراتژی سازمانی تدوین شود. برگزاری کلاس‌های آموزشی مقطعی و کوتاه مدت، الزاما نمی‌تواند منجر به پیشرفت مجموعه در راستای اهداف استراتژیک شود. هر سازمان بر اساس حوزه فعالیت، سطح علمی کارکنان و فرهنگ سازمانی خود باید یک نقشه آموزشی منسجم و منظم برای هر گروه از کارکنان خود داشته باشد که نه تنها بتواند همواره سطح علمی کارکنان خود را ارتقا بخشد بلکه در زمان جذب نیرو‌های جدید بداند به چه مهارت‌هایی نیاز دارد. زمانی که این نقشه آموزشی با استراتژی سازمانی هم راستا شود تبدیل به «سند راهبردی آموزش» خواهد شد که به جهت هم راستایی با چشم‌انداز سازمانی؛ به سازمان در جهت رسیدن به اهداف بلندمدت خود کمک خواهد کرد. کهکشان نور به پشتوانه تجربه و کادر آموزشی مجرب خود این امکان را دارد که در طی یک همکاری و تعامل نزدیک با سازمان‌ها فارغ از اندازه یا حوزه فعالیت آن‌ها؛ سند راهبردی آموزشی را تدوین کند که در راستای استراتژی و چشم‌انداز سازمان باشد.

آموزش، محدود به برگزاری یک دوره آموزشی یا یک فعالیت کوتاه مدت نیست؛ بلکه یک فرآیند مداوم و پیوسته است

مجوزهای کهکشان

موسسه کهکشان نور در بیش از دو دهه فعالیت آموزشی خود همواره تلاش کرده است نه تنها به تمامی قوانین و دستورالعمل‌های داخلی پایبند باشد، بلکه کوشیده با بهره‌گیری از تجارب و مدل‌های موفق جهانی، آموزش‌ها و خدمات خود را با بالاترین سطح استانداردهای بین‌المللی ارایه کند. کهکشان نور در حال حاضر به عنوان یک موسسه آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات، تمامی مجوزهای مرتبط با فعالیت‌های آموزشی که در کشور تعریف شده است را دریافت کرده است و از این رو تمامی سازمان‌ها و نهادهای خصوصی و دولتی می‌توانند از خدمات و آموزش‌های کهکشان با خیالی آسوده استفاده و در پایان دوره مدرک معتبر و قابل اعتبارسنجی را دریافت کنند. از جمله مهم‌ترین مجوزهای آموزشی گروه شرکت‌های کهکشان می‌توان به مجوزهای کارکنان دولت، مجوز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، مجوز افتا، مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجوز شورای عالی انفورماتیک اشاره کرد.

دستاوردهای همکاری با موسسه کهکشان

آموزش ویژه سازمانی

کهکشان نور همواره تلاش کرده است در پی تعامل نزدیک با سازمان ها ضمن بررسی دقیق نیازهای سازمانی، نقشه آموزشی ویژه ای را برای هر سازمان ارائه کند.

استفاده از مدرسان مجرب

ما همواره تلاش کردیم برترین مدرسان کشور در هر حوزه آموزشی را گردآوری کنیم. همه مدرسان که مدارک بین‌المللی حوزه آموزشی خود را در اختیار دارند.

پایش مداوم سطح آموزشی

سنجش و ارزیابی مداوم سطح آموزشی کارکنان از مهم‌ترین برنامه‌های ماست.نتایج این بررسی‌ها در تدوین یا اصلاح سند راهبردی آموزش استفاده می‌شود.

اتوماسیون پیشرفته آموزشی

آموزش تنها وابسته به مدرس نیست! ما در کهکشان مفتخریم سامانه یکپارچه مدیریت آموزش بومی خود را ایجاد و در طول دو دهه فعالیت آموزشی ارتقا داده‌ایم.

سازمان‌هایی که از خدمات آموزشی کهکشان استفاده کرده اند

بانک سامان
شرکت ملی نفت ایران
بانک مسکن
ایرانسل
iran

درخواست مشاوره، دمو و اطلاع از قیمت

همراه و همگام شما هستیم